Jsme centrum servisních služeb.

Společnost Servis-Centrum CZ s.r.o. se již od svého založení v roce 1995 stala významným servisním střediskem specializující se na opravy a údržbu komunálních nástaveb, návěsů, přívěsů a speciálních vozidel. Mimo jiné poskytuje i služby v oblasti montáží nástaveb, prodej náhradních dílů či poradenskou činnost. Celý tým plně kvalifikovaných a hlavně zkušených zaměstnanců spolu s moderním technickým zázemím zajišťují kvalitní a rychlý servis. Všem zákazníkům nabízí společnost Servis-Centrum zcela individuální přístup tak, aby potřeby zákazníka byly v největší možné míře,  včas a hlavně kvalitně naplněny. Počátkem roku 2021 se společnost Servis-Centrum stala součástí skupiny Komunální technika holding.

Výše uvedené propojení se společností Komunální technika pouze podtrhlo vytyčený cíl, kterým je stát se jedním z lídrů v oboru dodávek a servisu komunálních nástaveb.

Jaroslav Řehoř
majitel společnosti

To jsme my...

Reference

AVE CZ, FCC, MARIUS PEDERSEN, PRAŽSKÉ SLUŽBY, RUMPOLD, SUEZ, KOMWAG, COMPAG,NÁRODNÍ DIVADLO,Universal Transport, LKW Walter, technické a městské služby z celé ČR a další 


Dokumenty ke stažení

Certifikáty

Certifikát ISO 9001 - CZ
Stáhnout

Certifikát ISO 9001 - EN
Stáhnout

Certifikát ISO 9001 - DE
Stáhnout

Prezentace firmy (PowerPoint)
Stáhnout

Politika kvality
Stáhnout