Den s Komunální technikou holding

Dne 6. června 2024 jsme v areálu Servis centra v Brandýse nad Labem uspořádali jedinečnou akci nazvanou Den s Komunální technikou holding. 
Tato událost byla skvělou příležitostí pro všechny zájemce o komunální techniku, aby si prohlédli naše nejnovější produkty a technologie. Bohatý program zahrnoval prezentaci našich produktů a služeb, ukázku svozové techniky, volnou prohlídku zázemí společnosti a také fascinující drcení odpadu pomocí stroje TANA SHARK 440Deco.

Ukázka svozové techniky:

Návštěvníci si během celé akce mohli užít skvělý catering a využít příležitosti konzultace s našimi odborníky na jednotlivé oblasti. Tato interakce umožnila účastníkům získat cenné informace přímo od našich specialistů a prohloubit své znalosti o komunální technice a jejím využití v praxi. Bylo inspirující vidět tolik nadšených lidí, kteří se aktivně zajímali o naše produkty a technologie.

Rádi bychom poděkovali všem, kteří se Dne s Komunální technikou holding zúčastnili. Vaše podpora a zájem nás velmi těší a motivuje nás k dalšímu zlepšování našich služeb a produktů. Těšíme se na další společné akce a pokračování úspěšné spolupráce s Vámi!

Fotky z celého akce si můžete prohlédnout zde.